Ordre Mondial des Gourmets Dégustateurs

Chaîne des Rôtisseurs, şaraplar, alkollü içkiler, likörler ve özel olarak hazırlanmış alkollü içeceklere ilgi duyan üyeler için Ordre Mondial des Gourmets Dégustateurs'a katılma seçeneğini sunar

image
image

Ordre Mondial des Gourmets Dégustateurs (OMGD), Chaîne des Rôtisseurs'un şaraplar, alkollü içkiler, likörler ve özel olarak hazırlanmış içecekler konusunda uzmanlaşmış ve bunlara odaklanan özel bir bölümüdür. 2 Eylül 1963'te Paris'te kurulmuş olup, Chaîne des Rôtisseurs'un ayrılmaz bir parçasıdır. Amacı, dünyanın herbir yerinde üretilen kaliteli şaraplar, kaliteli alkollü içkiler, biralar ve maden suları konusunda bilgi aktarmak ve bu bilgiler ışığında, bu ürünleri zevk alarak tatmak ve tanıtımını yapmaktır.

Ordre Mondial des Gourmets Dégustateurs'un ana hedefi ve görevi, şarap ve içeceklere odaklanan akşam yemekleri, tadımlar, toplantılar ve etkinlikler düzenlemek ve bunları uygun yemeklerle eşleştirmektir. Bu tür etkinlikler, Ordre Mondial des Gourmets Dégustateurs üyeleri ve konukları tarafından sevilen şarap ve alkollü içkilerin tanıtılması ve geliştirilmesini teşvik eder.

Ordre Mondial des Gourmets Dégustateurs üyeleri arasında distribütörler ve üreticiler gibi içecek sektöründe çalışan profesyoneller, ayrıca kaliteli şarap ve alkollü içkilere karşı ilgi duyan amatörler de yer almaktadır.

Üyelik

Chaîne des Rôtisseurs'ün herhangi bir aktif üyesi, Ordre Mondial'in bir üyesi tarafından önerilmesi koşuluyla, Ordre Mondial des Gourmets Dégustateurs'un bir üyesi olabilir.

Ordre Mondial des Gourmets Dégustateurs üyeliği ayrı bir üyelik ve aidat ödentisi gerektirir.

OMGD İletişim