Başkan'ın Sözü

image

Baylar, Bayanlar, Sevgili Arkadaşlar ve Confrères,

Chaîne des Rôtisseurs, gastronomi, iyi yemek ve tüm kaliteli şarap severlerini,  mükemmellik ve kardeşlik değerlerini paylaşmaya ve bizleri büyük mutfak geleneklerinin devamını sağlamaya davet ediyor.
Bu derneğin ayırt edici karakteri, dünyanın her yerinden meraklıları ve profesyonelleri, kaliteli mutfağın beğenisinde bir araya getirmesidir.. Üyelerimiz,  otelciler, restorancılar, yönetici şefler, sommelier’ler veya mutfak sanatları konusunda tutkulu kişilerden oluşmaktadır. “Jeunes Chefs Rôtisseurs” ve “Jeunes Sommeliers” uluslararası yarışmaları, dünya çapındaki genç şeflerin ve şarap sunucularının bilgi ve becerilerini teşvik etmek ve geliştirmek için düzenlenir.. Bu ileriye dönük planlama, Chaîne des Rôtisseurs'ün, yeni yetenekler yetiştirmek için önemli bir hedefidir.

 

 Chaîne des Rôtisseurs, yaklaşık 25.000 üyesiyle 80'den fazla ülkede, kaliteli güzel yemek, mutfak sanatlarının teşvik edilmesi ve sofra zevkleri için aynı değerleri paylaşan meraklıları bir araya getiren bir kuruluştur. Sizleri, bize  katılmaya ve uluslararası topluluğumuzun bir parçası olmağa davet ediyoruz.

 

Yam Atallah, President

image
Turkey - Barış Tansever
Istanbul, April 1, 2021
Grand Officer Maître Restaurateur
image
OMGD Turkey On-line Wine Tasting
April 8, 2021
Featuring Sevilen wines
image
OMGD Turkey Raki Tasting
March 25, 2021
Sampling Turkey's popular drink