Uluslararası Çevrimiçi Haberler

image
image

Chaîne'in üyelerine sunduğu bu yeni hizmete sıcak bir hoşgeldiniz dilerim.

Başkan Yam Atallah ve Uluslararası Kurul Üyeleri, Confrérie'nin Bailliage etkinlik raporlarını, haberleri ve diğer bilgileri üyelere duyurma şeklini modernleştirmek konusunda anlaştılar. "Chaîne News On-line" web sitesi olan heyecan verici gelişme, ileriye dönük kilit unsurlardan biridir.

“Chaîne News On-line” sadece etkinlik ile ilgili olmaması için, özellikle Profesyonel üyeler, ezoterik yemekler, şaraplar ve özel menülerle ilgili bilgiler içerecektir. Confrérie ve genel olarak gastronomi ile ilgili konular sonsuzdur!

Zaman geçtikçe, hem yeni öyküler hem de özel haberler içeren bu makale kütüphanesi gelişecek ve istediğiniz zaman onlara geri dönmenizi sağlayacaktır. Bu "arama" işlevi tasarımın ayrılmaz bir parçası olacaktır.

Yenilikçi "Chaîne On-line News" un başarısı tamamen Bailliage'ların düzenli olarak etkinlik raporlarını ve fotoğraflarını zamanında göndermelerine dayanmaktadır. Ancak katkıda bulunmaya davet edilenler sadece Bailliages’lar değil, yayınlanması için göndermek istedikleri gastronomi veya konaklama endüstrisi ile ilgili bir makaleye sahip üyelerinin de katkılarını bekliyoruz.

Marie Jones

Yönetici Editör

NB. Herhangi bir sorunuz olursa, [email protected] adresinden benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.